Leštenie svetlometov

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE LEŠTENIE SVETLOMETOV ?

BEZPEČNOSŤ !!!

Zvyšuje Vašu viditeľnosť na ceste :

najmä v noci alebo za sychravého počasia hlavne keď účastníci cestnej premávky nie sú označení reflexnými prvkami, Vám leštenie svetlometov pomôže aby ste skôr videli a predvídali situácie. V neposlednom rade po vyleštení svetlometov Vás budú skôr vidieť aj ostatní.

PENIAZE

Šetrí náklady na drahú výmenu :

máte svetlomety na Vašom vozidle matné, zažltnuté, poškriabané ? Prinášame Vám leštenie svetlometov aby ste nemuseli kupovať resp. vymieňať drahé SVETLOMETY na Vašom vozidle.

STK

Rýchle vyriešenie problému s priehľadnosťou svetlometov na STK :

pri návšteve stanice technickej kontroly pamätajte na to že Vaše svetlomety musia mať určitú predpísanú svietivosť. Pokiaľ ju nemajú, tak Vaše vozidlo neprejde STK, preto ak máte zažltnuté alebo matné svetlomety navštívte nás pred absolvovaním STK a nechajte si vyleštiť svetlomety.

PREDAJNOSŤ

Pomáha lepšiemu predaju vozidla :

všetci poznáme predaj jazdeného vozidla kde všetci hľadáme tzv.: chybičky krásy. Jednou z nich sú svetlomety ktoré sú zažltnuté, matné alebo poškriabané. Využite našu službu leštenie svetlometov čím zvýšite Vášmu vozidlu predajnú cenu a zaručíte omnoho krajší a mladší vzhľad ako pred leštením svetlometov.

LEŠTENIE SVETLOMETOV – sa využíva aj po dopravnej nehode keď jedno svetlo je nové a druhé pôvodné je zažltnuté, matné alebo poškriabané. Po vyleštení pôvodného svetlometu bude svetlo skoro ako nové.

Pred leštením

Po leštení

CENNÍK LEŠTENIA SVETLOMETOV

Cena leštenia svetlometov sa stanovuje podľa svetlometu a jeho náročnosti či už na veľkosť alebo komplikovaný tvar. Priemerná cena na jedno vozidlo je cca 50€

ČAS LEŠTENIA SVETLOMETOV

Čas leštenia svetlometov ( páru ) sa pohybuje cca jedna až tri hodiny, samozrejme v závislosti od náročnosti svetlometov.

PRI ZAKONČENÍ LEŠTENIA SVETLOMETOV POUŽÍVAME ŠPECIÁLNU TRANSPARENTNÚ ŽIVICU, ktorá vytvorí ochranný UV film.